Hakkımızda

Siz de halılarınızı yıkatırken macera aramak yada beklenmedik süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladıgı kaliteli,hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlerimize temiz bir tarih ile geldik.

Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyor. Dünya ile aynı anda bu teknolojinin faydalarını müşterilerimize sunuyoruz. Ücretsiz servislerimiz,güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor. Tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise, Hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması.

Altın Koza halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyor. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinide öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz. Ekonominiz,Ailenizin sağlıgı,Hızlı - Güvenilir - Güleryüzlü hizmet için bizi tercih edin! 7/24 istediğiniz zaman evinizdeki yada cebinizdeki telefon kadar yakınınızdayız. halı yıkama Fabrikamız. "Önce insan" düşüncesi ile hareket etmektedir.

Neden? Altın Koza halı yıkama fabrikası
Yılların vermiş olduğu tecrübeyi işimize olan sevgimizle birleştirdik..

Müşterilerimizi ailemizin bireyleri gibi gördük..

Memnuniyetiniz, memnuniyetimiz oldu..

Kısa zamanda kâr etmeyi değil uzun zamanlı dostluklar kazanmayı amaç edindik..

Prensiplerimizden vazgeçmeyerek..

Kaliteden ödün vermeyerek..

Bugünümüze geldik..

Altın Koza halı yıkama olarak işe ilk başladığımız günün heyecanını hiç kaybetmedik.. Her geçen gün büyüyen bir aileye sahibiz.. Bunu kaybetmemek için işimizin hakkını veriyoruz.. Hâla bizimle tanışmadıysanız, Tanışmalısınız.. Telefonunuzu bekliyoruz!

Altın Koza Halı Yıkama